Zobrazují se příspěvky se štítkem0/10. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkem0/10. Zobrazit všechny příspěvky

úterý 15. října 2013

Mongozo Coconut

Tohle je z těch tří, co jsem měl, naprosto bezkonkurenčně nejhnusnější. Voní to jako kokosovej šampon a chutná dost podobně. Docela by mě zajímalo, jestli si tohle koupí někdo víckrát než jednou. Škoda fair trade kokosů.

Moje subjektivní hodnocení: 0/10



čtvrtek 18. července 2013

Staropramen Cool Grep

K tomuto se ani nebudu namáhat s nějakým výpisem informací. S pivem to nemá vůbec nic společného. Voní to po grepech, chutná to po grepech, je to sladké, je to sycené. Z piva tam já osobně necítím vůbec nic. A navíc je tam barvivo E120 (karcinogenní prášek z brouků, skóre škodlivosti 6/7). Toto nepít. Je to limonáda s pivem, ne pivo s limonádou. Pěna vznikla po velmi prudkém nalití z plechovky a opadla hned.

Moje subjektivní hodnocení: 0/10