Další tmavý ležák s přídavkem kávy. Pěna je dobrá, hustá, kroužkuje. No a pivo voní docela dost podobně jako ledová káva z tetrapaku. Taková výrazná káva, ale sladká a jakoby mléčná. Chuť následuje vůni, říz je vyšší, vystupuje výrazná kávová hořkost a na konci se občas lehce objevuje trocha sladu/chmele. Tohle mi zas tolik nejelo.
Moje subjektivní hodnocení: 5/10
Btw nečekal jsem, že dnes půjdu na ochutnávku, takže jsem nechal doma foťák a tohle je z mobilu.