Zobrazují se příspěvky se štítkemkopřiva. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemkopřiva. Zobrazit všechny příspěvky

pátek 8. března 2013

Líšeňské pšeničné zelené

Podle nápojového lístku (v restauraci, na webu píšou velký prd) je to klasická pšenice ochucená extraktem z kopřiv, bez jakékoliv chemie. Barvu to má opravdu zelenou, ale je taková už od pohledu neumělá. Vůně je čajová a mně trochu připomínala marihuanu. V chuti je hodně výrazná jakási čajová trpkost a kopřiva, klasické složky weizenu jsou schované v pozadí. Říz by mohl být větší, ale celé je to celkem pitelné. Nemusel bych to pít pořád, ale jednou za čas je to zajímavá změna :)

Moje subjektivní hodnocení: 6/10
Pivníci