- Pivovar Harrach - Jelínkova vila
- světlý ležák
- 12 % extraktu původní mladiny
- 5,2 % alkoholu
- chmel Sládek, ŽPČ, chmelový extrakt (!)
- 0,5 za 39 Kč ve Výčepu Na Stojáka Pekanda
Zobrazují se příspěvky se štítkemna stojáka. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemna stojáka. Zobrazit všechny příspěvky
úterý 25. března 2014
Harrach světlý ležák
čtvrtek 16. května 2013
Jihlavský Radniční pivovar Ignác světlý ležák
- Jihlavský Radniční pivovar
- světlý ležák
- 12,1 % extraktu původní mladiny
- 4,8 % alkoholu
- hořkost 40,6 EBU
- český, mnichovský a karamelový slad, žatecký chmel (asi žpč)
- 0,5 l za 39 Kč ve Výčepu Na stojáka
Asi mám nový nejoblíbenější český světlý ležák. Krásná barva, skvělá pěna. Velmi kvasnicovo-sladová vůně. Plné sladové tělo, plno kvasnic, příjemná chmelová hořkost. Skvělý.
Moje subjektivní hodnocení: 9/10
Primátor Weizenbier
- Pivovar Primátor
- hefeweizen
- 5 % alkoholu
- 0,5 l za 39 Kč ve Výčepu Na stojáka
Asi nejlépe dostupný weizen v ČR. Pil jsem ho z mnoha lahví i mnoha výčepů a je to prostě lahůdka. Sice bavorských kvalit nedosahuje dokonale, nicméně má všechno, co by od pšenice člověk čekal a hlavně dobře ošetřený a čerstvý chutná královsky. Velmi ovocný, s velkým řízem a mírnou kořenitostí udolá nejprve vaši žízeň a potom i vás.
Btw bojujte proti citronům ve weizenech, nepatří tam. Ve Výčepu je tam samozřejmě nehází.
Moje subjektivní hodnocení: 8,25/10
Moje subjektivní hodnocení: 8,25/10
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
