Zobrazují se příspěvky se štítkemžpč. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemžpč. Zobrazit všechny příspěvky

sobota 23. srpna 2014

Sierra Nevada Summerfest 2013

Pivo zlatavé až slámové barvy s bílou hustou pěnou. Vůněje sladová s kořenitými tóny českého a německého chmele. V chuti se prvně objevuje sladovost, která přechází do svěží hořkosti. Dále vystoupí příjemná chmelovost a celý požitek je zakončen jemně chmelovým dozníváním. Opravdu osvěžující pivo.

Moje subjektivní hodnocení: 6/10
 

úterý 25. března 2014

Harrach světlý ležák

  • Pivovar Harrach - Jelínkova vila
  • světlý ležák
  • 12 % extraktu původní mladiny
  • 5,2 % alkoholu
  • chmel Sládek, ŽPČ, chmelový extrakt (!)
  • 0,5 za 39 Kč ve Výčepu Na Stojáka Pekanda
Skvěle sladová záležitost, která nicméně neztrácí ani v "tak-akorát" intenzitě hořkosti. Pije se to samo, na žízeň hodně nebezpečné.

Moje subjektivní hodnocení: 9/10



pátek 29. listopadu 2013

De Molen Blikken & Blozen

  • De Molen (Holandsko)
  • strong saison
  • 19,7 % extraktu původní mladiny
  • 8,5 % alkoholu
  • hořkost 41 EBU
  • chmely ŽPČ (ČR) pro hořkost a Amarillo s Citrou na chmelení za studena
  • 0,3 l ve flaši za 85 Kč asi z Lékárny
Tohle pivo je tak neuvěřitelně komplexní, že ani nevím, jak mám tuhle recenzi napsat. V chuti i ve vůni je cítit tolik ovocných i jiných chutí, že z toho jde člověku hlava kolem. A čím je pivo teplejší, tím se ještě dál mění. Popsal bych ho jako božský nektar plný ovocných (pomeranče, mandarinky, meruňky, rozinky...), sladkých (karamel, med, hnědý cukr...), dalších (kvasnice, ořechy, jemná lihovost...) a decentně hořkých chutí s vyšším řízem. Fakt pecka.

Moje subjektivní hodnocení: 10/10





neděle 14. července 2013

Jihlavský Radniční Postapocalyptic Ale Saaz

No, tak do téhle verzi PAA museli naházet hodně červeňáku (Saz je anglické označení pro ŽPČ, vzniklo z německého jména Žatce). I když má obsah alfahořkých kyselin jen kolem 3 %, přišlo mi pivo docela dost hořké. Jinak jsem čekal nudu, ale i červeňákový ejl může chutnat zajímavě. Bojím se teda, že tu chuť neumím úplně dobře popsat, ale zdála se mi taková trochu bylinná, borovicová, květinová a zemitá (což je vlastně opsaná charakteristika ŽPČ, když se teď dívám :D). A přitom možná malým náznakem ovocná. Opravdu mě to příjemně překvapilo a pitelnost byla super.

Tak možná si někdy nějaký ale studeně nachmelím touto naší českou legendou :)

Moje subjektivní hodnocení: 6,5/10

neděle 7. července 2013

Sentický Kvasar 11% letní ležák

Pivo ze Sentic se od normálních ležáků liší tím, že se do něj při kvašení přidává kvalitní včelí med. Pivo má tedy vlastnosti ležáku obohacené o jakési zjemnění. V chuti je sladší, méně hořké a med je tam opravdu cítit. Pitelnost je výborná. Třetinka do mě padla do pěti minut.

Moje subjektivní hodnocení: 8/10

neděle 16. června 2013

Primátor polotmavý

  • Pivovar Primátor
  • polotmavý ležák
  • 13 % extraktu původní mladiny
  • 5,5 % alkoholu
  • ječný (karamelový) i pšeničný slad
  • 0,5 l za 14 Kč v Tescu
Primátor zase příjemně překvapil. Krásná rubínová barva a krémová pěna, která ve sklenici drží a pak zůstane na hladině. Vůně je velmi karamelová, nasládlá a trochu sladová. Chuť opět nejvíce karamelová, trochu pražená, sladká a s jemnou chmelovou hořkostí. Doznívání karamelové a jemně hořké. Pitelnost skvělá.

Moje subjektivní hodnocení: 8/10

úterý 4. června 2013

De Molen Lentehop

  • De Molen (NL)
  • spodně kvašená belgická ipa? :D
  • 14,9 % extraktu původní mladiny
  • 6,2 % alkoholu
  • hořkost 36 EBU
  • chmely Premiant a ŽPČ (ČR) pro hořkost a Cascade s Columbusem (US) na late hopping
  • 0,3 l za 73 Kč v Ochutnávkové pivnici
Krásně hustá pěna, drží, kroužkuje, znáte to. Vůně ukrutně výrazná, snad ještě více než u Zlaté rakety. Je v ní cítit hlavně sladké ovoce (poznávám meruňky) a trochu grepů, společně s mírně štiplavým chmelem. Chuť je velmi ovocná a i když jsou v ní cítit sladké ovocné tóny, vylézá zároveň i poměrně hodně hořkosti se středním řízem. Jmenovitě jsou opravdu hodně zase cítit meruňky a na konci doušku jakoby grepová trpkost. Doznívání je dlouhé, grepové a chmelově hořké. Naprosto excelentní IPA, kde jsou české chmely použity pro hořkost a americké pro "ochucení". Pitelnost je skvělá.

Aktualizace: Tak jsem díky Marleymu přišel na to, že tenhle kousek je spodně kvašený. Ale na etiketě je napsáno "ale".

Moje subjektivní hodnocení: nemůžu jinak než 9,5/10

Možná vám přijde, že tu hodně piv má opravdu velmi dobré hodnocení. Ale prostě všechno jsou to kvalitní piva... Zatím jich je ještě tolik, že nemusím pít ta "horší" :) Nicméně i tak je možné, že nějaké pivo nadhodnotím. Proto neustále opisuji přívlastek subjektivní. Na zdraví!


pondělí 27. května 2013

Nomád Karel India Pale Ale

Poprvé za třináct piv se mi stalo, že jsem v OP dostal pivo do viditelně trochu špinavého skla. Ale což, jednou jim to odpustím. Vůně velmi citrusová a limetková ze začátku a chmelově zemitá. Po napití vystoupí velká chmelová hořkost, trochu ovoce a karamelu. Doznívání je hořké s náznakem ovoce a velmi zemité. Nejspíše po Kazbeku. Rovněž velmi příjemná záležitost

Moje subjektivní hodnocení: 8/10


čtvrtek 16. května 2013

Jihlavský Radniční pivovar Ignác světlý ležák

Asi mám nový nejoblíbenější český světlý ležák. Krásná barva, skvělá pěna. Velmi kvasnicovo-sladová vůně. Plné sladové tělo, plno kvasnic, příjemná chmelová hořkost. Skvělý.

Moje subjektivní hodnocení: 9/10


pondělí 8. dubna 2013

Budějovický Budvar Bud

Toto pivo má být speciální tím, že na rozdíl od normálního Budu je nefiltrované a chmel do něho dali čerstvě sklizený. Pěna není úplně dobrá, docela rychle opadá, ale jemně kroužkuje. Vůně je docela nevýrazná a hodně sladová. Chuť opět sladká, sladová, s opravdu slabou chmelovou hořkostí na začátku a jemným sladovým dojezdem. Očekával jsem víc, ale úplná nuda to určitě není.

Moje subjektivní hodnocení: 6,5/10


pondělí 25. března 2013

Matuška California

Ukázalo se, že jsem schopen vydržet bez ochutnávání piva i dva dny. Ale teď ke Californii. Má krásnou a hustou pěnu, která ve sklenici vydrží déle a kroužkuje. Vůně je na Matuškovic poměry poněkud málo výrazná, ale vynikají citrusové, nejvíce pomerančové tóny a malinko kvasnic. Po napití přijde velká chmelová hořkost, další citrusy vepředu s grepy/pomeranči a lehká sladovost. Doznívání je hořké a kvasnicové. Velmi pitelné pivo.

Moje subjektivní hodnocení: 7,9/10




pondělí 18. března 2013

Matuška Námořník

  • Pivovar Matuška Broumy
  • polotmavý ležák
  • 15 % extraktu původní mladiny
  • 6,3 % alkoholu
  • chmely Agnus, Premiant, ŽPČ
  • 0,5 l za 55 Kč v Klubu Netopýr
Velmi chmelený polotmavý ležák, který chutná úplně jak nějaký svrchňák. Bude to kvůli chmelu Agnus, který je z českých nejhořčejší a hodně aromatický. Pivo má výbornou hustou a trvající pěnu, která ukázkově kroužkuje (od Matušky jsem taky nikdy nic jiného zatím neviděl). Vůně je velmi výrazná! Ale po čem, to vám neřeknu. Tady se objevuje ten problém, že nejsem zkušený degustátor. Prostě mi to po něčem šíleně voní, ale nejsem schopen říct po čem. Na Recenzích jsem si tedy přečetl, že to bude asi slad. Ale přiznám se, že sám bych to nepoznal. Chuť je velmi chmelově hořká a kořenitá, sladová (hehe) a s vyšším řízem. Trochu se mi zdá, že tam vystupují citrusy. To by mohlo znamenat, že mimo výše uvedených českých chmelů Matuškovic kluci použili i americký Columbus, ale to nemám ověřeno. Doznívání je hořké. A taky je to skvěle pitelné :)

Moje subjektivní hodnocení: 7,5/10

sobota 2. března 2013

Harrach kouřový speciál

Poctivá, hustá a kroužkující pěna (budu se snažit sem odteď dávat fotky oněch kroužků), tmavě oranžová barva. Vůně jemně uzená a sladová. V chuti je sice hlavní složka také uzená, hodně prostoru ale dostává slad s chmelovou hořkostí, která je možná malinko vyšší, než u obyčejného ležáku. Říz je střední až vyšší a pitelnost výborná. Doznívání je lehce uzené a chmelově hořké.

Tento rauchbier sice není tak výrazně uzený jako třeba výrobky od Schlenkerly, nicméně to dle mého není na škodu. Dostanou totiž volnost sladová i chmelová složka a pivo je tak, aspoň pro mě, rozhodně zajímavé. Další ukázka toho, že ležák se dá vařit opravdu mnoha způsoby. Chvíli se mi zdálo, že se to z uzenosti dostalo pomalu až k jemně kávové chuti.  Podle webu pivovaru byl k výrobě použit ŽPČ a Sládek.

Jaké máte vy zkušenosti s nakuřovanými pivy?