Zobrazují se příspěvky se štítkemmotueka. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemmotueka. Zobrazit všechny příspěvky

neděle 10. března 2013

Jihlavský Radniční Postapocalyptic Ale Motueka

Druhý díl jihlavského experimentu, tentokrát s chmelem Motueka. Z jednoho zdroje jsem slyšel, že prý jihlavští zkazili dvě várky a vylévali je, tohle je třetí.

I tak se ale asi někde stala ještě malinká chybka, protože pivo moc nepěnilo…

Vsuvka: mám docela dilema, a to sice v tom, v jakém čase mám na tomto blogu vlastnosti piva popisovat. V přítomném či minulém?

ale nějaká pěna tam určitě byla, na hladině dokonce nějakou chvíli držela a snažila se o kroužkování. No a vůně už byla naprosto v pořádku. Všechny PPA jsou chmeleny pětkrát (teda aspoň myslím), takže ještě aby ne. Velmi výrazná, silně kořenitá a citrusová. V chuti velmi silná chmelová hořkost, trocha citrusů a sladovosti. Doznívání bylo chmelové, lehce nahořklé a citrusové. Říz mírně vyšší, příjemný.

Oproti první verzi s Kazbekem je Motueka rozhodně více hořčí a kořenitější. Už se těším na tu březnovou!

Moje subjektivní hodnocení: 7,5/10


sobota 2. března 2013

U Tří růží novozélandský ležák

Toto je prosím důkaz, že i český světlý ležák se dá vařit neobyčejně zajímavě. Dle mých informací byl k vaření použit novozélandský chmel Motueka (ten můžeme znát také z Kocoura Haka) společně se Sládkem. No a tato kombinace udělala divy. 

I přes to, že je pivo kvašené spodně, najdeme ve vůni jemné citrusy společně s něčím, co jsem já nazval oříšky (ale nejsem si tím úplně jistý) a chmelem. V chuti je tato kombinace rovněž, po napití trocha citrusů a příjemně vysoká chmelová hořkost, kterou při doznívání nahradí kvasnice. Skvělým prvkem je také pěna, která opadává velmi pozvolna a kroužkuje. Vyšší říz se sem hodí. Opravdu dobře uvařené a svěží pivo!

Omlouvám se za fotku, nějak jsem zapomněl fotit po donesení a vzpomněl jsem si asi po 3 minutách.