Zobrazují se příspěvky se štítkemna božence. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemna božence. Zobrazit všechny příspěvky

sobota 2. března 2013

Harrach kouřový speciál

Poctivá, hustá a kroužkující pěna (budu se snažit sem odteď dávat fotky oněch kroužků), tmavě oranžová barva. Vůně jemně uzená a sladová. V chuti je sice hlavní složka také uzená, hodně prostoru ale dostává slad s chmelovou hořkostí, která je možná malinko vyšší, než u obyčejného ležáku. Říz je střední až vyšší a pitelnost výborná. Doznívání je lehce uzené a chmelově hořké.

Tento rauchbier sice není tak výrazně uzený jako třeba výrobky od Schlenkerly, nicméně to dle mého není na škodu. Dostanou totiž volnost sladová i chmelová složka a pivo je tak, aspoň pro mě, rozhodně zajímavé. Další ukázka toho, že ležák se dá vařit opravdu mnoha způsoby. Chvíli se mi zdálo, že se to z uzenosti dostalo pomalu až k jemně kávové chuti.  Podle webu pivovaru byl k výrobě použit ŽPČ a Sládek.

Jaké máte vy zkušenosti s nakuřovanými pivy?


úterý 26. února 2013

Kocour Kubík

  • Pivovar Kocour
  • india pale ale
  • 16 % extraktu původní mladiny
  • 5,7 % alkoholu
  • 0,5 l za 52 Kč Na Božence
Na tohle pivo jsem do Boženky chvátal chvíli po dopití doppelbocku v Netopýru. Bál jsem se, že už bude vypité, ale usmálo se na mě štěstí a jedno jsem si mohl objednat.

Možná jsem měl už chuťové buňky mírně unavené, ale i tak se Kubíka pokusím popsat. Má to být spíše americká verze india pale ejlu a rozhodně tak chutná. V chuti je výrazně cítit chmel a pomeranče s grepy a po napití vás ne praští, ale přímo sejme chmelová hořkost, do které jaksi vystoupí další hořkost grepová a po polknutí se těchto vjemů jen tak nezbavíte. Hořká piva mám rád, ale tady je to už možná malinko přepálené :) Ale i tak jsem si Kubíka užil!